Головна » Презентації » Алгебра презентації

Презентація "Метод математичної індукції"

Презентація "Метод математичної індукції" скачати

Скачати повну версію

При подачі складного матеріалу концентрація уваги учнів знижується, і тема не засвоюється в повному обсязі. Пожвавити урок, підвищити мотивацію до навчання і привнести змагальний дух у навчальний процес допоможе використання мультимедійних презентацій, зроблених самими учнями.

Презентація - Метод математичної індукції розглядається індуктивний метод математичного дослідження. За допомогою діаграм показано відміну індуктивного методу від методу дедукції, а також наведені приклади повної і неповної індукції. Наочно демонструється неспроможність математичного твердження, отриманого методом неповної індукції. Вводяться поняття базису математичної індукції, індукційного кроку і розбирається принцип математичного доказу гіпотези на нескінченній множині елементів.
Переглядів: 140 | Завантажень: 26

Схоже з Алгебра презентації

Презентація на тему - Будова с...
Русский язык Н. А. Пашковской,...
Презентація на тему - Особливо...
Презентація на тему - APPLE DA...
Презентація на тему - My schoo...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Метод математичної індукції" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.