Презентація "Метод математичної індукції" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Алгебра презентації

Презентація "Метод математичної індукції"

Презентація "Метод математичної індукції" скачати

Скачати повну версію

При подачі складного матеріалу концентрація уваги учнів знижується, і тема не засвоюється в повному обсязі. Пожвавити урок, підвищити мотивацію до навчання і привнести змагальний дух у навчальний процес допоможе використання мультимедійних презентацій, зроблених самими учнями.

Презентація - Метод математичної індукції розглядається індуктивний метод математичного дослідження. За допомогою діаграм показано відміну індуктивного методу від методу дедукції, а також наведені приклади повної і неповної індукції. Наочно демонструється неспроможність математичного твердження, отриманого методом неповної індукції. Вводяться поняття базису математичної індукції, індукційного кроку і розбирається принцип математичного доказу гіпотези на нескінченній множині елементів.
Переглядів: 109 | Завантажень: 14

Схоже з Алгебра презентації

Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - English ...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - Внутрішн...
Презентація на тему - The Acti...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Метод математичної індукції" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.