Головна » Презентації » Алгебра презентації

Презентація "Метод математичної індукції"

Презентація "Метод математичної індукції" скачати

Скачати повну версію

При подачі складного матеріалу концентрація уваги учнів знижується, і тема не засвоюється в повному обсязі. Пожвавити урок, підвищити мотивацію до навчання і привнести змагальний дух у навчальний процес допоможе використання мультимедійних презентацій, зроблених самими учнями.

Презентація - Метод математичної індукції розглядається індуктивний метод математичного дослідження. За допомогою діаграм показано відміну індуктивного методу від методу дедукції, а також наведені приклади повної і неповної індукції. Наочно демонструється неспроможність математичного твердження, отриманого методом неповної індукції. Вводяться поняття базису математичної індукції, індукційного кроку і розбирається принцип математичного доказу гіпотези на нескінченній множині елементів.
Пряме посилання
Переглядів: 196 | Завантажень: 49

Схоже з Алгебра презентації

Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Народне уявлення про добро і з...
Презентація на тему - Ліс - ле...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему: Розмножен...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Метод математичної індукції" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.