Головна » Презентації » Алгебра презентації

Презентація на тему - Властивості кореня n-го степеня

Презентація на тему - Властивості кореня n-го степеня скачати

Скачати повну версію

Говорячи відверто, алгебра десятого класу не особливо цікавий предмет для більшості учнів. І, незважаючи на те, що десятикласники уявляють себе дорослішими, ніж вони є, презентація допоможе їм розібратися в темі куди краще, ніж вони могли б собі уявити, сидячи за підручниками.

Презентація Властивості кореня n-го степеня у своєрідній формі розкриває тему коренів; в ній розглянуті властивості ступенів і перетворення виразів. Своєрідність проекту полягає в тому, що починається він з ігрового завдання, в ньому присутні математичні віршики і навіть пауза гумору. Передбачена гра слів піраміда, виконано меню в інтерактивному вигляді з гіперпосиланнями. Так, учням надаються списки, де використовуються коріння n-нного степеня. На окремий слайд винесені основні формули, на наступний - завдання для розв'язання і закріплення матеріалу. Закінчується мультимедійний проект слайдом з прикладами для самостійного рішення.
Пряме посилання
Переглядів: 124 | Завантажень: 38

Схоже з Алгебра презентації

Презентація на тему Австрія
Презентація на тему: Кіпр
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Англійсь...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Географія О. Я. Скуратович, Р....

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Властивості кореня n-го степеня ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.