Головна Презентації » Англійська мова презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Це презентацію можна використовувати на уроках англійської мови для підвищення ступеня наочності досліджуваного матеріалу. Докладно розглядаються правила освіти часу Past Simple Tense, а також утворення правильних і неправильних глаголів. Презентація використовує чорний шрифт і синій фон в оформленні. Використовуються таблиці і ілюстрації.
Переглянути

 скачати
Учень дев'ятого класу представляє презентацію, в якій розповідає про особливості деяких професій. Матеріал презентації представлено англійською мовою. Автор знайомить учнів з найбільш популярними професіями, такими як лікар, поліцейський, пожежник і вчитель. Він докладно розповідає про особливості кожної професії, потім представляє діаграму, яка показує в процентному співвідношенні кількість людей, що вибрали ту чи іншу професію.
Переглянути

 скачати
Матеріал даної презентації універсальний, його можна використовувати як для проведення інтерактивного знайомства з особливостями і пам'ятками Великобританії на уроці англійської мови, так і на уроках географії.
Переглянути

 скачати
Презентація є роботою високої якості. Тема в цій роботі розкривається більш ніж добре. Текст був написаний українською мовою. У цій роботі містяться найосновніші поняття на тему «Антарктика». Вона повністю готова і в ній міститься більше, ніж тридцять і дев'ять слайдів. У роботі відсутній музичний супровід. Слайди виконані в одному стилі. Вони містять детальну інформацію по темі «Антарктика (Antarctica)».
Переглянути

 скачати
Презентація з англійської мови Famous People of Great Britain, виконана у високому стилі. У цій роботі автори розкрили тему повністю. Робота містить в собі багато слайдів про відомих людей Великобританії. Робота є дуже корисною для того, щоб розширити свій кругозір.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 181-185 186-186

Розділ присвячений готовим презентаціям для уроків англійської мови. Англійська мова "English" є офіційною мовою англійців. Практично вся Великобританія використовує англійську мову. У Сполучених Штатах Америці англійська мова використовується більш ніж в 31 штаті. Багато азіатських країн використовують теж її. Практично англійська мова стає світовою мовою по всьому світу. Усі готові презентації з англійської мови ви можете завантажити безкоштовно і без реєстрацій. Презентуйте нові теми на уроках англійської мови і вам завжди буде легше пояснити тему своїм учням.