Головна » Презентації » Англійська мова презентації

ECOLOGY AROUND US (ЕКОЛОГІЯ НАВКОЛО НАС)

ECOLOGY AROUND US (ЕКОЛОГІЯ НАВКОЛО НАС) скачати

Скачати повну версію

Презентація допомагає вчителю провести урок англійської мови в сьомому класі. Зміст роботи відповідає вимогам програми УМК Кузовлева В. П. «English - 7». Представляється можливим адаптувати матеріали показу під будь-який інший підручник. Розробка допомагає розвинути в учнів уміння складати монологічне висловлювання за наявними опор, формує здатність до непідготовленому висловом. Показ виховує любов і повагу до природи, прагнення надавати посильну допомогу у вирішенні екологічних проблем. Даний урок є заключним по темі. Детальні рекомендації вчитель може знайти в конспекті заняття, він додається до файлу презентації.

До використання на уроці запропоновані двадцять два слайда. Показ організовано за таким планом:

-Введення в тему заняття;
-Мовна розминка;
-Національні парки в Росії за кордоном;
-Вплив людини на навколишнє середовище;
-Підведення підсумків уроку.

Організація слайдів спрямована на опрацювання лексичного матеріалу. Тут є багато вправ на використання лексичних одиниць, складання висловлювання по опорах. Сприйняттю інформації сприяють ілюстрації, виділення в тексті кольором і шрифтом.
Пряме посилання
Переглядів: 702 | Завантажень: 145

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Сили вза...
Презентація на тему - TRAVELLI...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Візантія
Презентація на тему: Кіпр
Готові лабораторні роботи з фі...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і ECOLOGY AROUND US (ЕКОЛОГІЯ НАВКОЛО НАС) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.