Головна » Презентації » Англійська мова презентації

FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИТТЯ)

FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИТТЯ) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до проведення уроку англійської мови у шостому класі за УМК Кауфман «Happy English». Робота допомагає повторити слова по темі, знайомить з поняттям «Fast Food», вчить правильно використовувати в мові слів «some, аny». Матеріал розвиває зорове сприйняття і образну пам'ять, допомагає формуванню вміння вести діалог у ситуації «Відвідання кафе», виховує ввічливість, прагнення правильно харчуватися. На екран виводяться ілюстрації до уроку і невеликі текстові уривки. Конспект заняття і необхідний роздатковий матеріал для школярів додається до файлу з презентацією.

До перегляду запропоновані вісімнадцять слайдів. План показу наступний:

-Організаційний момент;
-Розгадування шарад і введення в тему уроку;
-Цілі заняття;
-Повторення лексики;
-Читання;
-Використання «some, any»;
-Мовні кліше для діалогу «У кафе»;
-Читання і програвання ситуацій;
-Рецепція.

Презентація містить великий мовний матеріал. Тексти читаються з екрану добре, шрифт обраний великий. Використання зміни розміру букв і їх кольору робить необхідні акценти на граматичної сторону мови. Ілюстрації сприяють систематизації лексичних одиниць. Дітям сподобається урок, проведений за допомогою презентації.
Пряме посилання
Переглядів: 279 | Завантажень: 113

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Цикл
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Emerald ...
Презентації з німецької мови н...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИТТЯ) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.