Головна » Презентації » Англійська мова презентації

OUR ENVIRONMENT (Наше довкілля)

OUR ENVIRONMENT (Наше довкілля) скачати

Скачати повну версію

Презентація створена до проведення уроку англійської мови на середньому етапі навчання. Робота покликана супроводжувати деякі етапи заняття. Учням належить прочитати вірші про природу, виконати завдання до аудіювання, вивчити нові слова і скласти пропозиції на основі прочитаного тексту. Показ сприяє розвитку мовних навичок школярів, вчить правильно вживати в мові лексичні одиниці по темі. Розробка допомагає у вихованні трепетного ставлення до всього живого, прагненню робити посильний внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Презентація складається з десяти слайдів. Інформація представлена ​​згідно з планом:

-Мети уроку;
-Мовна розминка;
-Завдання до аудіювання;
-Вправу на знаходження тлумачення слів;
-Введення нових лексичних одиниць;
-Завдання до прочитаного тексту;
-Складання пропозицій;
-Домашнє завдання.

На слайдах не представлені звуковий файл до етапу аудіювання, відсутній текст з даної тематики. Учитель може взяти необхідний матеріал з УМК. Оформлення презентації виконано естетично. Автором підібрані відповідні ілюстрації. Ефекти анімації привертають увагу аудиторії.
Пряме посилання
Переглядів: 437 | Завантажень: 151

Схоже з Англійська мова презентації

Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему Австрія
Російська мова І. П. Гудзик, В...
Презентація на тему - Англійсь...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему - параметр...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і OUR ENVIRONMENT (Наше довкілля) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.