Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація "English speaking countries"

Презентація "English speaking countries" скачати

Скачати повну версію

Презентація є невеликим топиком на тему англомовних країн. Метою даної роботи є знайомством учнів з країнами, жителі яких говорять англійською мовою, поповнити словниковий запас школярів, навчити їх сприймати англійський текст без підказок і повністю занурюватися в тему на іноземній мові.

На початку уроку дається загальна інформація про світ. Позначаються всі сім континентів. Завдяки карті учні зможуть запам'ятати назви всіх континентів англійською. На політичній карті позначені всі країни і дається інформація про те, що найбільша країна в світі - Російська Федерація, а найменша-Ватикан.

Зрозуміло, першою країною, до якої належать англомовні країни, є Великобританія. Крім того, на цій мові говорять в Канаді, США, Австралії, Нової Зеландії. Про кожну з країн розповідається на окремому слайді. Демонструється карта країни, вказується, як звуть її жителів.

Переглядів: 452 | Завантажень: 148

Схоже з Англійська мова презентації

Розв'язання вправ державно...
Презентація на тему - Астороно...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Презентація на тему - Процеси ...
Хімія Н. М. Буринська 7 клас
Презентація на тему - Англійсь...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "English speaking countries" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.