Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - ALL SORTS OF FUN FOR YOU, FRIENDS

Презентація на тему - ALL SORTS OF FUN FOR YOU, FRIENDS скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою набір ігор, жартів і захоплюючих оповідань для уроків англійської мови. Учитель може використовувати матеріал розробки для проведення окремих етапів уроку, супроводу позакласних заходів, роботи тематичних гуртків. Зміст слайдів дозволить урізноманітнити заняття, сприятиме створенню неформальної обстановки. Матеріали роботи допомагають повторити рахунок від одного до тридцяти, розвивають логіку і кмітливість, виховують інтерес до вивчення мови.

Презентація містить вісім слайдів, вони розташовуються в наступному порядку:

-завдання «Ти хороший рибалка?»;
-назви числа;
-гра на швидкість рахунку;
-вправа «Злови рибку під номером».

Автор використовує у розробці посібник для вчителів англійської А. Трепененковой «Розповіді, жарти та ігри». Оформлення завдань привертає увагу школярів. Тут присутні яскраві картинки, ефекти анімації сприяють сприйняттю. Тексти читаються легко, шрифт і колір підібрані грамотно. Презентація справить належне враження на школярів.
Пряме посилання
Переглядів: 217 | Завантажень: 83

Схоже з Англійська мова презентації

Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему - Президен...
Англійська мова Л. В. Калініна...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Презентація на тему - Шотланді...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ALL SORTS OF FUN FOR YOU, FRIENDS ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.