Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - ANIMAL’S WORLD

Презентація на тему - ANIMAL’S WORLD скачати

Скачати повну версію

Розробка призначена для використання на уроках англійської мови у шостому класі. Презентація відповідає програмі серії підручників «EnjoyEnglish». Педагог може адаптувати матеріал під власні потреби. У показ включені необхідні елементи для всіх етапів заняття, представлені всі види мовленнєвої діяльності.

Демонстрація слайдів допомагає узагальнити і систематизувати матеріал з вивченої теми. За допомогою змісту даної роботи можна повторити лексику (назви тварин і прикметники), тренувати учнів у вживанні справжнього тривалого часу, розвивати монологічну мова на основі представленого тексту. Анімовані ілюстрації, переміщення зображень по слайду будуть привертати увагу школярів і сприяти включенню кожної дитини в роботу. Конспект уроку і музичні файли додаються до презентації.

Презентація підготовлена ​​на шістнадцяти яскравих слайдах. До використання на занятті запропоновані наступні матеріали:

- Введення в тему уроку;
- Фонетична зарядка;
- Кросворд;
- Вправа на систематизацію лексики;
- Підбір прикметників до назв тварин;
- Музична пауза;
- Тренування тривалого часу;
- Читання і складання монологу;
- Підведення підсумків.
Пряме посилання
Переглядів: 231 | Завантажень: 133

Схоже з Англійська мова презентації

Розв'язання вправ державно...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему: Розмножен...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Презентація на тему - Комп'...
Презентація на тему - Emerald ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ANIMAL’S WORLD ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.