Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - APPLE DAY (ДЕНЬ ЯБЛУК)

Презентація на тему - APPLE DAY (ДЕНЬ ЯБЛУК) скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена знайомству з маловідомим святом Британії. Робота знайомить аудиторію історією виникнення традиції, основними заходами та розвагами у цей день. Розробка виховує інтерес до культури Британії та вивчення предмета. Показ здатний привернути увагу глядачів змістом і яскравим оформленням. Демонструвати слайди можна в рамках теми «Традиції», напередодні дня свята, на позакласних заходах і заняттях гуртка. Учень після самостійного знайомства з розробкою зможе без праці приготувати повідомлення до уроку, написати твір.

Презентація складається з двадцяти одного слайда. Для перегляду доступні такі матеріали:

-Святкова дата;
-Історія появи;
-Зміст свята;
-Яблучні ярмарки;
-Страви з яблук;
-Прикраси з фруктів;
-Традиційні змагання;
-Розваги для дітей;
-Танці навколо яблуні.

Оформлення презентації сприяє сприйняттю інформації. Тексти представлені у вигляді коротких пропозицій. Шрифт обраний великий. Кожен розділ супроводжують тематичні ілюстрації. Фотографії відображають зміст повідомлення англійською мовою, зрозуміти розповідь зможе кожен.
Переглядів: 1131 | Завантажень: 120

Схоже з Англійська мова презентації

Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Олімпійс...
Презентація на тему - Вітер
Презентація на тему: Замки Анг...
Німецька мова Н. П. Басай 8 кл...
Презентація на тему - Сили вза...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - APPLE DAY (ДЕНЬ ЯБЛУК) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.