Презентація на тему - BIG LETTERS скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - BIG LETTERS

Презентація на тему - BIG LETTERS скачати

Скачати повну версію

Презентація є частиною тематичної гри на англійській мові для учнів четвертого класу. Мається на увазі навчання за підручником «Англійська в фокусі». Можливо адаптувати розробку під будь-яку програму. Робота супроводжує кілька етапів захоплюючих конкурсів. Необхідні звукові файли з казкою, роздатковий матеріал додається до файлу презентації разом з методичними рекомендаціями. Показ відповідає сюжетній лінії казки, яку планується озвучувати в проміжках між конкурсами.

Учитель може здійснювати показ на уроці, позакласному заході. Робота допомагає повторити і систематизувати лексику, розвиває уважність, кмітливість. Використання даного матеріалу сприяє вихованню інтересу до вивчення предмета. Прослуховування уривків літературного твору формує фонетичний слух, здатність сприймати інформацію в усній формі.

У грі знаходить своє відображення країнознавчий аспект, знайомство з оригінальними текстами допомагає формуванню соціокультурної компетенції.

Презентація створена на тринадцяти слайдах. До уваги школярів запропоновані конкурси:

-Знайди англійські букви;
-Назви колір;
-Склади слово;
-Назви предмет.
Переглядів: 156 | Завантажень: 58

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Our firs...
Презентація на тему - ЗАХИСТ Н...
Презентація на тему - Честь і ...
Презентація на тему - PETS AND...
Презентація на тему - Сили вза...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - BIG LETTERS ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.