Презентація на тему - БІЛОСНІЖКА (SNOW WHITE) скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - БІЛОСНІЖКА (SNOW WHITE)

Презентація на тему - БІЛОСНІЖКА (SNOW WHITE) скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для повторення, узагальнення граматичного матеріалу з англійської мови в початкових класах. Оформлення виконано в стилі відомої дитячої казки. Показ сприяє розвитку умінь порівнювати, аналізувати. В якості основи взято матеріал книги Барашковий Є. А. «Перевірочні роботи» до підручника Биболетова М. З. Зміст презентації підійде для застосування на заняттях з будь-якого іншого УМК. Учитель може використовувати слайди для організації індивідуальної роботи з учнем на уроці, додаткових заняттях. Батьки допоможуть своїй дитині освоїти курс англійської, якщо скачають для нього презентацію на домашній комп'ютер.

За допомогою розробки тренуються наступні розділи граматики:

-Відмінювання дієслова to be;
-Форми заперечень;
-Використання have got;
-Присвійний відмінок іменників;
-Модальне дієслово can;
-Короткі відповіді;
-Множину.

Навігація по презентації відбувається за допомогою спеціальних кнопок. На слайдах є пропозиція з пропущеними словами. Необхідно кликнути мишею по вірному варіанту відповіді. У разі правильного вибору здійснюється автоматичний перехід до іншого завданням. При помилку учневі належить ще раз вивчити граматичні правила і пройти тест заново.
Переглядів: 448 | Завантажень: 100

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - ЦИФРОВЕ ...
Алгебра Ю. І Мальований, Г. М....
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - Астороно...
Презентація на тему - Файли (З...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - БІЛОСНІЖКА (SNOW WHITE) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.