Презентація на тему - Cats скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Cats

Презентація на тему - Cats скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою цікаве повідомлення про породи кішок в Росії. Розробка представлена ​​повністю англійською мовою. Показ буде доречний для середньої ступені навчання в школі при вивченні теми про тварин. Учитель може організувати роботу з відпрацювання лексики, тренуванні діалогічного і монологічного мовлення. Матеріал підходить для вивчення на заняттях предметного гуртка. Школярі можуть самостійно познайомитися з вмістом розробки. Знайомство з розробкою може стимулювати створення власної презентації. Перегляд розширить кругозір, допоможе поповнити словниковий запас. Даний матеріал виховує інтерес до вивчення іноземної мови, любов і уважне ставлення до кішок.

Розробка складається з шести слайдів. На екран вводиться зображення тварини з докладним описом теплого виду. Лексика представлена ​​не дуже складна, доступна для учнів 5-6 класу. Сприймається робота досить легко. Читати текст на білому фоні не важко. Презентація необтяжена зайвими ефектами. До перегляду доступна наступна інформація:

1. Титульний слайд.

2. Поява кішок у слов'ян.

3. Порода:
- Російська блакитна;
- Сибірська;
- Сфінкс.
Переглядів: 305 | Завантажень: 98

Схоже з Англійська мова презентації

Фізика Є. В. Коршак 8 клас
Німецька мова Н. П. Басай 8 кл...
Німецька мова Л.П. Савченко 8 ...
Презентації з німецької мови н...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Типізова...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Cats ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.