Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - CHARLIE CHAPLIN

Презентація на тему - CHARLIE CHAPLIN скачати

Скачати повну версію

Презентація є результатом творчого завдання з англійської мови. Робота присвячена темі «Знамениті люди». Розробка дає уявлення про життя і творчість великого артиста. Показ розповідає про сім'ю коміка, його шляху до кінематографа. Розробка містить інформацію про найбільш відомих фільмах актора, його нагородах.

Мовне зміст презентації дозволяє використовувати матеріал для роботи в старших класах. Показ можна здійснювати на уроках відповідної тематики, додаткових заняттях, гуртках. Дана розробка сприяє розширенню словникового запасу школярів, розвиває компенсаторні вміння. Презентація допоможе учню підготуватися до монологічного вислову по темі, розширить кругозір, дасть необхідні знання країнознавчого характеру.

До перегляду запропоновані вісім слайдів. На екран виводиться наступна інформація:

-Театральна сім'я Чапліна;
-Дитинство актора;
-Перші кроки в мистецтві;
-Творчість.

Презентація виконана в чорно-білому колірному рішенні, що відповідає кінематографу часів Чарлі Чапліна. На слайдах присутні кадри з німого кіно за участю актора.
Пряме посилання
Переглядів: 588 | Завантажень: 208

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Збережен...
Відповіді на запитання і завда...
Презентація на тему - Файли (З...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Транспор...
Презентація на тему - Молоко т...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - CHARLIE CHAPLIN ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.