Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Чикаго

Презентація на тему - Чикаго скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розповіді про місто в США . Розробка повністю підготовлена ​​англійською мовою. Показ доречний на уроках іноземної мови , слайди допоможуть вчителю познайомити школярів з визначними пам'ятками країни досліджуваного мови . Учні можуть самостійно вивчати матеріал з метою підготовки до уроку . Зміст слайдів дозволить розширити і систематизувати слова по темі , доповнити знання про країну , а також виховати інтерес до вивчення .

Перегляд даної розробки дозволить глядачам сформувати повне уявлення про місто. До уваги учнів запропонована інформація про розташування Чикаго , архітектурних пам'ятках , природних визначні пам'ятки і значенні міста для країни в цілому. Презентація барвисто оформлена численними тематичними ілюстраціями. Текстова інформація представлена ​​в достатньому обсязі.

На сімнадцяти слайдах презентації представлений наступний матеріал:

- Розташування на карті країни ;

- Сторінки історії ;

- Розміри міста ;

- Економічне значення ;

- Прізвиська Чикаго ;

- Культура і мистецтво;

- Пам'ятки ;

- Магазини;

- Озеро Мічіган .
Пряме посилання
Переглядів: 371 | Завантажень: 113

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Наслідки...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Фізика В. Д. Сиротюк, В. І. Ба...
Твори 9 клас
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему Підліткови...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Чикаго ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.