Презентація на тему - Чикаго скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Чикаго

Презентація на тему - Чикаго скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розповіді про місто в США . Розробка повністю підготовлена ​​англійською мовою. Показ доречний на уроках іноземної мови , слайди допоможуть вчителю познайомити школярів з визначними пам'ятками країни досліджуваного мови . Учні можуть самостійно вивчати матеріал з метою підготовки до уроку . Зміст слайдів дозволить розширити і систематизувати слова по темі , доповнити знання про країну , а також виховати інтерес до вивчення .

Перегляд даної розробки дозволить глядачам сформувати повне уявлення про місто. До уваги учнів запропонована інформація про розташування Чикаго , архітектурних пам'ятках , природних визначні пам'ятки і значенні міста для країни в цілому. Презентація барвисто оформлена численними тематичними ілюстраціями. Текстова інформація представлена ​​в достатньому обсязі.

На сімнадцяти слайдах презентації представлений наступний матеріал:

- Розташування на карті країни ;

- Сторінки історії ;

- Розміри міста ;

- Економічне значення ;

- Прізвиська Чикаго ;

- Культура і мистецтво;

- Пам'ятки ;

- Магазини;

- Озеро Мічіган .
Переглядів: 298 | Завантажень: 98

Схоже з Англійська мова презентації

Німецька мова Л.П. Савченко 8 ...
Презентація на тему - ЦИФРОВЕ ...
Готові лабораторні роботи з фі...
Геометрія Г. П. Бевз, В. Г. Бе...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему: Лас-Вегас...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Чикаго ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.