Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Чому ми використовуємо комп'ютер для спілкування

Презентація на тему - Чому ми використовуємо комп'ютер для спілкування скачати

Скачати повну версію

Презентація створена в якості мультимедійного застосування до уроку в сьомому класі за УМК «Enjoy English». У показі знайшли своє відображення тільки етапи роботи з лексикою. Детальні методичні рекомендації до проведення всього заняття можна знайти в доданому файлі. Демонстрація слайдів сприяє розвитку навичок поєднання лексичних одиниць, знайомить з новими словами по темі.

Презентація має шість слайдів. У розпорядженні вчителя знаходяться наступні матеріали:

-складання тематичних словосполучень;
-контроль виконання вправи з підручника;
-пред'явлення нових слів «З чого складається комп'ютер».

Інформацію буде легко читати завдяки світлому фону і великим шрифтом. Робота сприяє здійсненню на уроці взаємоконтролю, правильні поєднання слів виділяються на екрані за допомогою вказівних стрілок. Введення лексики відбувається без перекладу на російську мову. Використання ілюстрацій допомагає зрозуміти значення слів. Зображення комп'ютера, монітора, клавіатури мають підписи англійською мовою. Мовний матеріал буде засвоєний будь-яким учнем.
Переглядів: 1109 | Завантажень: 137

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Гостра с...
Презенетація на тему: FAMOUS A...
Презентація на тему - КЛАСИФІК...
Презентація на тему - Money (Г...
Твір на тему: Різдво
Презентація на тему - Our firs...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Чому ми використовуємо комп'ютер для спілкування ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.