Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - CHRISTMAS IN BRITAIN

Презентація на тему - CHRISTMAS IN BRITAIN скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена вивченню традицій країни досліджуваної мови. Розробка може бути корисна для навчальних занять і самостійного вивчення. Лексичне зміст дозволяє використовувати демонстрацію слайдів на уроках середнього шкільного ланки. Показ буде доречний при вивченні відповідного розділу програми, в якості матеріалу з країнознавства перед знаменною датою. Перегляд даної роботи на домашньому комп'ютері дозволить школяреві краще пізнати культуру країни, підготувати повідомлення по темі. Презентація спрямована на розширення кругозору учнів, поповнення їх словникового запасу.

Розробка представлена ​​на одинадцяти барвистих слайдах. Велика кількість ілюстрацій привертає увагу глядачів і сприяє запам'ятовуванню інформації. Всі картинки підібрані згідно з тематикою. На екран виводяться фотографії святкового оздоблення будинків британців, традиційних страв, зображення святкових листівок. До перегляду доступний наступний матеріал:

- Загальна характеристика свята;
- Що прийнято прикрашати на Різдво;
- Подарунки від Санта Клауса;
- Різдвяні піснеспіви;
- Розваги для дітей;
- Святковий стіл;
- Значення свята для британців.
Пряме посилання
Переглядів: 232 | Завантажень: 153

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Твори з української літератури...
Презентація на тему - My famil...
Презентація на тему - Ідентифі...
ГДЗ математика 5 клас. Збірник...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - CHRISTMAS IN BRITAIN ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.