Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - CHRISTMAS IN UKRAINE: CUSTOMS AND TRADITIONS

Презентація на тему - CHRISTMAS IN UKRAINE: CUSTOMS AND TRADITIONS скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для проведення уроку англійської мови. Зміст показу орієнтоване на середню ланку навчаються. Навчальне заняття може проходити по будь-якому УМК. Розробка супроводжує заняття на всіх етапах. Метою показу є розвиток комунікативних навичок через узагальнення знань про святкування Різдва. За допомогою презентації на уроці можна організувати повторення лексичного матеріалу по темі, розвивати вміння монологічного мовлення та аудіювання. Виховний аспект роботи розкривається в розвитку почуття прекрасного, а також поваги до народної культури.

Презентація представлена ​​на сорока слайдах, що може говорити про найповнішому розкритті теми. Інформацію до уроку супроводжують тематичні ілюстрації. На екран виводяться репродукції відомих художніх полотен, зображення традиційних листівок, фотографії з подій святкування. До вивчення запропоновані наступні розділи:

- Мети уроку;
- Пісенька про Різдво;
- Мовленнєва зарядка;
- Повторення лексики з теми;
- Різдвяний алфавіт;
- Святкування на Україні;
- Історія Різдва;
- Народження Ісуса;
- Традиційні страви;
- Колядки;
- Вертеп;
- Листівки;
- Заключне слово вчителя;
- Рефлексія;
- Домашнє завдання.
Пряме посилання
Переглядів: 1208 | Завантажень: 204

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація - Психологія кохан...
Англійська мова О. Д. Карп’юк ...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Шпаргалка з історії України
Презентація з англійської мови...
Презентація на тему - ГОНКОНГ

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - CHRISTMAS IN UKRAINE: CUSTOMS AND TRADITIONS ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.