Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - COLOURS (кольори)

Презентація на тему - COLOURS (кольори) скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для вивчення англійської мови . Розробка орієнтована на аудиторію молодших школярів . Педагоги можуть використовувати демонстрацію слайдів для етапу пред'явлення і закріплення слів по темі. Особливості організації матеріалу дозволять учням при необхідності самостійно вивчати лексику. Показ спрямований на забезпечення засвоєння школярами дванадцяти лексичних одиниць по темі « Колір ». Перегляд даної роботи розвиває фонетичний слух , здатність імітувати мовця , а також формує навички правильної вимови тематичних слів. Презентація виховує інтерес до навчання .

На екрані можна побачити слова , транскрипцію у супроводі ілюстрацій . Зображення дозволяють уникнути перекладу слів на російську мову. Перевагою розробки є присутність звукового супроводу до кожного розділу . Школярі почують правильну вимову слів , познайомляться з дитячою пісенькою англійською .

На двадцяти трьох слайдах присутні розділи :

- Назви кольору;

- Віршик про веселку ;

- Тематичний кросворд ;

- Завдання на пошук рими ;

- Заповнення пропусків у словах ;

- Перевірка значення слів ;

- Контроль знань лексики .
Пряме посилання
Переглядів: 1139 | Завантажень: 0

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - ПРЕДСТАВ...
Презентація на тему - ГОНКОНГ
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему - Поняття ...
Презентація на тему - Біологія...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - COLOURS (кольори) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.