Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - CORAL REEFS

Презентація на тему - CORAL REEFS скачати

Скачати повну версію

Презентація створена на основі посібника Timesaver . Адаптувати показ під потреби конкретного заняття досвідченому педагогу не складе труднощів. Робота може бути використана для уроків екологічної тематики в восьмих і дев'ятих класах . Розробка знайомить з природою океану , розвиває уважність і вміння аналізувати , виховує допитливість.

На уроці активізуються граматичні та лексичні навички учнів . За допомогою матеріалу презентації можна повторити слова з теми « Австралія » , «Захист навколишнього середовища». Представлені вправи на правила вживання справжнього продовженого часу. Відмітним моментом показу є завдання на аудіювання . Звуковий файл вбудований , не доведеться включати програвач . Виконання всіх завдань презентації дозволяє в кінці провести невелику екскурсію. За допомогою географічної карти вибирається місце для подорожі. Після наведення курсору на зображення рифів глядач переміщається на слайд з барвистими фотографіями підводного світу .

Зміст розробки наступне:

-тест на знання фактів про коралі ;
- аудіювання ;
- граматичні завдання ;
-завдання для роботи в групах;
- подорож по Великому бар'єрному рифу.
Пряме посилання
Переглядів: 283 | Завантажень: 79

Схоже з Англійська мова презентації

Шпаргалка з історії України
Презентація на тему - ПРЕДСТАВ...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Геометрія Біляніна О. Я, 10 кл...
Презентація - Психологія кохан...
Математика (рівень стандарту) ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - CORAL REEFS ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.