Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - FAMOUS BRITISH WRITERS (Знамениті Британські письменники)

Презентація на тему - FAMOUS BRITISH WRITERS (Знамениті Британські письменники) скачати

Скачати повну версію

У презентації представлені імена людей, чиї портрети виставлені в Національній портретній галереї Лондона. Матеріал роботи можна використовувати на свій розсуд на уроках присвячених вивченню творчості письменників, при знайомстві з визначними пам'ятками столиці і т.д. Розробка стане корисна учням при підготовці повідомлення до уроку. Показ знайомить з біографією і творчістю відомих британців, розвиває здатність до аналізу інформації, розширює кругозір і виховує інтерес до читання.

Презентація демонструє шістнадцять слайдів. Аудиторії представлені письменники:

-Вільям Шекспір​​;
-Даніель Дефо;
-Вальтер Скотт;
-Роберт Бернс;
-Льюїс Керролл;
-Чарльз Діккенс;
-Оскар Уайльд.

Демонстрація не є звичайним показом портретів знаменитих людей. Тут присутні деякі вправи на засвоєння матеріалу. Пропонується співвіднести авторів з їх приналежністю до Англії, Шотландії та Ірландії. Є вправа, де необхідно знайти твори письменників. В кінці заняття необхідно скласти невелике висловлювання у вигляді рекомендації до прочитання російських книг.
Пряме посилання
Переглядів: 1217 | Завантажень: 214

Схоже з Англійська мова презентації

Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Презентація на тему - Пам'...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - чадний г...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - FAMOUS BRITISH WRITERS (Знамениті Британські письменники) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.