Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - FUN ACTIVITIES (РОЗВАГИ)

Презентація на тему - FUN ACTIVITIES (РОЗВАГИ) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для тренування учнів у вживанні справжнього завершеного часу. Показ можна демонструвати для уроків з будь-яким УМК у класах середньої ланки. Робота розвиває логіку і уважність. Зміст розробки знайомить учнів з місцями для розваг в різних країнах .

До уваги глядачів надається інформація на восьми слайдах :

- введення в тему ;
- формула утворення стверджувальних і негативних пропозицій ;
- тренування використання питальних пропозицій;
- знайомство з парками розваг в Японії ;
- відмінності в значенні слів real , true ;
- фразовий дієслово come .

Оформлення презентації допомагає уникнути важкого заучування граматичних форм . Яскраві ілюстрації дозволяють здійснити захоплюючу екскурсію і занурити учнів у мовну ситуацію . Зміст роботи стимулює до ведення діалогу і закріпленню теми заняття . Сприймається показ легко. Використання схем , таблиць , списків сприяє запам'ятовуванню . Ефекти анімації дозволяють здійснити необхідний контроль засвоєння правил безпосередньо за допомогою слайдів презентації . Розробка здатна викликати інтерес аудиторії і стати хорошим помічником вчителя.
Пряме посилання
Переглядів: 333 | Завантажень: 123

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему: Fast food
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - БРАТИ ГР...
Презентація на тему: Лас-Вегас...
Геометрія А. Г. Мерзляк, В. Б....
Народне уявлення про добро і з...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - FUN ACTIVITIES (РОЗВАГИ) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.