Презентація на тему - HAVE GOT скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - HAVE GOT

Презентація на тему - HAVE GOT скачати

Скачати повну версію

Презентація розроблена для проведення уроків граматики англійської в початкових класах . Універсальний характер змісту дозволяє використовувати показ слайдів на уроках. Правила представлені на іноземній мові , вчитель може адаптувати роботу під рівень учнів . Розробку можна застосовувати на занятті при введенні матеріалу , на уроках узагальнення і повторення. Презентація принесе відчутну користь формою подачі граматики і наявністю низки завдань на закріплення . Вчителю буде просто організувати фронтальний і індивідуальний опитування за допомогою демонстрації слайдів .

Робота має два блоки :
- теорія ;
- практика .

Перший розділ пред'являє правила вживання конструкції та відмінювання have got . Особливий акцент зроблено на найбільш важких випадках дієвідміни в третій особі однини . Такі моменти автор виділяє ефектом анімації і кольором. Дані прийоми сприяють запам'ятовуванню форми в оповідних , негативних, питальних реченнях. У розділі для тренування представлені вправи:

- Подивися на картинку і склади пропозиції .
- Збери слова в правильному порядку.

Контроль виконання повинен здійснюватися вчителем , відповідей на слайдах немає.
Переглядів: 280 | Завантажень: 106

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - КЛАСИФІК...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...
Шпаргалка з історії України
Готові лабораторні роботи з фі...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація на тему - ANIMAL’S...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - HAVE GOT ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.