Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - HEALTHY FOOD (ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ)

Презентація на тему - HEALTHY FOOD (ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ) скачати

Скачати повну версію

Презентація є конспектом інтернет-уроку для учнів другого року навчання мови. Показ містить необхідні рекомендації вчителю для успішного проведення заняття. Дана розробка покликана допомогти в організації незвичайного уроку. На слайдах присутні посилання на сайти, покроковий опис етапів роботи. У висновку автор пропонує ознайомитися зі списком активної лексики, картинками до уроку, змістом текстів, матеріалом для домашньої роботи та дипломами для учнів. З успіхом можна використовувати представлені програми на звичайному занятті англійської мови.

Презентація містить двадцять інформативних слайда. Для вивчення представлені наступні розділи:

-цілі і завдання уроку;
-обладнання;
-хід заняття;
-робота on-line;
-домашнє завдання;
-додатки.

Школярам сподобається урок, проведений на англомовних сайтах. Даний прийом дозволяє підняти рівень мотивації до вивчення предмета. Особливо актуальне проведення подібних занять у школах глибинки, де носіїв мови не зустріти, а інтернет завжди під рукою.
Пряме посилання
Переглядів: 2345 | Завантажень: 320

Схоже з Англійська мова презентації

Геометрія М.І.Бурда Н.А.Тарасе...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Наслідки...
Хімія Попель П. П., Крикля Л. ...
Презентація на тему - Організа...
Презентація на тему: Епоха Вік...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - HEALTHY FOOD (ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.