Головна » Презентації » Англійська мова презентації

ПРезентація на тему - HOLLYWOOD (ГОЛІВУД)

ПРезентація на тему - HOLLYWOOD (ГОЛІВУД) скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою країнознавчий матеріал до уроку англійської мови. Розробка, виконана учням, може бути продемонстрована на предметних уроках за темами «Пам'ятки країн вивчається», «США», «Кіно». Лексична складова показу дозволяє використовувати дану роботу для середньої ступені навчання. Школярі можуть самостійно переглядати презентацію, це допоможе їм знайти додатковий матеріал до уроків англійської та підготувати повідомлення по темі. Показ розширює кругозір учнів, сприяє наповненню словникового запасу, розвиває інтерес до вивчення предмета. Зміст презентації формує уявлення про історію знаменитої кінофабрики, знайомить з відомими іменами акторів і режисерів.

Дана розробка створена на сімнадцяти барвистих слайдах. Численні ілюстрації відображають зміст показу і привертають увагу аудиторії. До вивчення запропоновані наступні тематично блоки:

- Створення першої кіностудії в Голлівуді.
- Мері Пікфорд.
- Чарлі Чаплін.
- Уолт Дісней.
- Створення перших мультфільмів.
- Алея слави.
- Поява написи «Hollywood».
- Фотографії знаменитих акторів.
- Китайський театр.
- Вища школа Голлівуду.
- Кодак театр.
Пряме посилання
Переглядів: 1437 | Завантажень: 356

Схоже з Англійська мова презентації

Русский язык Н. А. Пашковской,...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Історія ...
Твір на тему "Що таке мор...
Алгебра П. Щербань, розв'я...
Презентація на тему - Happy

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і ПРезентація на тему - HOLLYWOOD (ГОЛІВУД) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.