Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ МОВИ В МОЄМУ ЖИТТІ скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ МОВИ В МОЄМУ ЖИТТІ

Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ МОВИ В МОЄМУ ЖИТТІ скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить глядачів з творчим проектом групи учнів одинадцятого класу. Розробка буде корисна педагогу для організації індивідуальної та фронтальної роботи школярів . Показ може бути використаний на етапі узагальнення матеріалу про значення англійської мови в житті кожної людини. Школярі старших класів можуть використовувати слайди для підготовки усного або письмового повідомлення по темі. Зміст слайдів розширює лексичний запас , розвиває вміння планувати висловлювання , а також виховує прагнення вивчати іноземні мови.

На екрані можна побачити текст повідомлення англійською та російською мовою. Дана форма подання знімає мовні труднощі сприйняття матеріалу. Особливістю показу є наявність численних картинок , які відповідають тематиці презентації . Ілюстрації покликані допомогти в сприйнятті оповідання , запам'ятовуванні нових слів.

Проект представлений на дев'яти інформативних і яскравих слайдах. Школярі зможуть познайомитися з наступними розділами :

- Причини для вивчення мови ;

- Поширеність англійської на планеті ;

- Що потрібно робити , щоб покращити знання ;

- Англійська в повсякденному житті ;

- Підручники для навчання ;

- Висновок.
Переглядів: 967 | Завантажень: 171

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Злачні к...
Презентація на тему - У світі ...
Фізика В. Д, Сиротюк 9 клас
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - Типізова...
Німецька мова Басай Н. П. 7 кл...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ МОВИ В МОЄМУ ЖИТТІ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.