Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - IT'S AS AN INVENTION (Винаходи, які потрясли світ)

Презентація на тему - IT'S AS AN INVENTION (Винаходи, які потрясли світ) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до уроку англійської в десятому класі за підручником Кузовлева В. П. Лексика підходить для використання в будь-якому іншому класі на заняттях відповідної тематики. Показ розширює кругозір , розвиває допитливість. Можна демонструвати роботу на етапі закріплення , для здійснення прихованого контролю знань , умінь монологічного мовлення .

Показ складається з сімнадцяти слайдів . На початку демонстрації увазі аудиторії пропонується таблиця з чотирьох колонок:
- хто ;
- що ;
- де ;
- коли .

Перший пункт містить імена великих винахідників. Учні повинні вписати відсутні дані в ході перегляду матеріалів презентації . В кінці уроку пропонується знайти серед букв назви відомих винаходів . Контроль здійснюється на цьому ж слайді за допомогою використання ефектів анімації окремих елементів. Показ знайомить учнів з історією створення кінематографа , супутника , пилососа , телефону, комп'ютера та багатьох речей , без яких сьогодні важко уявити життя . Кожному винаходу присвячений окремий слайд . Тут присутній фотографія приладу і його творця , короткий опис , дата появи. Оформлення презентації виконано яскраво . Інформація зчитується легко завдяки великим шрифтом .
Пряме посилання
Переглядів: 2490 | Завантажень: 362

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Презентація на тему: Економічн...
Твір на тему: Пам'ятки США
Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - Заплідне...
Презентація на тему - Дискретн...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - IT'S AS AN INVENTION (Винаходи, які потрясли світ) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.