Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - LETTER CHANT

Презентація на тему - LETTER CHANT скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою електронний алфавіт англійської мови. В якості основи автор використовує ілюстрації з книги "Letterfun". Показ володіє рядом достоїнств перед друкованим посібником. Учитель може забезпечити перегляд на екрані набагато кращий, ніж за допомогою карток. Демонстрація допомагає організувати фронтальну роботу. Спів, конкурси в командах, гра на швидкість називання букв є ще не повним переліком можливих варіантів застосування слайдів.

Корисний перегляд на уроці, заняттях гуртка і позакласних заходах. Відмінною особливістю даного алфавіту є написання букв. Кожна ілюстрація містить в собі малюнок тварини або предмета, зображення якого нагадує контури відповідної літери. Запам'ятовувати образами для дітей молодшого віку простіше.

Презентація створена за всіма правилами методичних розробок для початкової школи. Тут враховані особливості сприйняття дітей перших-других класів. Слайди не перевантажуючи зображеннями, ефекти анімації не відволікають від змісту. Розробка увійде до числа корисних і цікавих матеріалів до уроків у початкових класах.
Пряме посилання
Переглядів: 311 | Завантажень: 98

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - Клас зем...
Презентація на тему - Збережен...
Рідна мова М. І. Пентилюк, І. ...
Презентація на тему - Наслідки...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - LETTER CHANT ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.