Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Лондонський зоопарк (LONDON ZOO)

Презентація на тему - Лондонський зоопарк (LONDON ZOO) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для проведення уроків англійської в шостому класі. В якості основи автор використовує журнал « English ». Зміст роботи дозволяє застосовувати показ при навчанні дітей мови з будь методичним комплексам. Лексика у презентації представлена ​​за темами « Пам'ятки Лондона » , «Тварини» , «Захист навколишнього середовища». Демонстрація слайдів сприяє розвитку вмінь складати монологічне висловлювання по опорах . Презентація виховує любов до тварин , інтерес до предмета. Робота буде корисна не тільки вчителю . Переглядати матеріал можуть і школярі будинку. Це допоможе їм у підготовці домашнього завдання , поповнить багаж знань з країнознавства.

Розробка представлена ​​на тридцяти восьми слайдах. План уроку відповідає розділам:

- введення в тему ;
-загадки про тварин ;
- екскурсія по Лондону ;
- знайомство з етапами розвитку зоопарку ;
- ознайомлювальне читання ;
- підведення підсумків.

Презентація має обширний лексичний матеріал , що сприяє розвитку мови учнів . Слайди супроводжують барвисті ілюстрації , вони допомагають провести справжню віртуальну екскурсію по зоопарку .
Переглядів: 519 | Завантажень: 119

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Заплідне...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - Особливо...
Алгебра Ю. І Мальований, Г. М....

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Лондонський зоопарк (LONDON ZOO) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.