Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Минулий тривалий час

Презентація на тему - Минулий тривалий час скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для забезпечення тренування граматичного матеріалу з англійської мови. Учитель може використовувати демонстрацію слайдів на додаткових заняттях, у гуртковій роботі. На уроці розробка допоможе організувати фронтальну та індивідуальну роботу. Батьки можуть допомогти своїй дитині у вивченні мови, якщо скачають слайди на домашній комп'ютер.

Учень в домашніх умовах буде переглядати матеріал і виконувати граматичні завдання. Перевірити правильність відповідей не складе труднощів, адже по клацанню вірні пропозиції з'являються за допомогою ефекту анімації. Робота не змусить школяра нудьгувати, весь показ супроводжують веселі звірята: лисеня, слоненя і курча. Запропоновані ситуації сприяють розширенню словникового запасу учнів.

Презентація містить п'ятнадцять слайдів. На кожному з них присутня картинка, що ілюструє проведення часу друзів. У верхній частині екрану є лексичні одиниці, які необхідно об'єднати в пропозицію. При цьому важливо пам'ятати, як виглядає дієслово в минулому продовженому часу.
Переглядів: 260 | Завантажень: 98

Схоже з Англійська мова презентації

Твір на тему: Різдво
Презентація на тему - Англійсь...
Українська мова М. Я Плющ, В. ...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - ANIMAL’S...
Презентація на тему - Астороно...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Минулий тривалий час ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.