Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Минулий тривалий час

Презентація на тему - Минулий тривалий час скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для забезпечення тренування граматичного матеріалу з англійської мови. Учитель може використовувати демонстрацію слайдів на додаткових заняттях, у гуртковій роботі. На уроці розробка допоможе організувати фронтальну та індивідуальну роботу. Батьки можуть допомогти своїй дитині у вивченні мови, якщо скачають слайди на домашній комп'ютер.

Учень в домашніх умовах буде переглядати матеріал і виконувати граматичні завдання. Перевірити правильність відповідей не складе труднощів, адже по клацанню вірні пропозиції з'являються за допомогою ефекту анімації. Робота не змусить школяра нудьгувати, весь показ супроводжують веселі звірята: лисеня, слоненя і курча. Запропоновані ситуації сприяють розширенню словникового запасу учнів.

Презентація містить п'ятнадцять слайдів. На кожному з них присутня картинка, що ілюструє проведення часу друзів. У верхній частині екрану є лексичні одиниці, які необхідно об'єднати в пропозицію. При цьому важливо пам'ятати, як виглядає дієслово в минулому продовженому часу.
Пряме посилання
Переглядів: 301 | Завантажень: 107

Схоже з Англійська мова презентації

Твори з української літератури...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему: Кіпр
ГДЗ Українська мова 9 клас, М....
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Минулий тривалий час ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.