Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Money (Гроші)

Презентація на тему - Money (Гроші) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до показу на уроці англійської мови в одинадцятому класі. Робота створена до УМК Solutions (Upper-Intermediate) для класів поглибленого вивчення предмета. Використання розробки на занятті сприяє розвитку навичок усного мовлення, формуванню в учнів самостійного мислення, виховує правильне ставлення до грошей. Конспект заняття не входить у комплект, тому вчитель може застосовувати матеріал на свій розсуд.

Презентація пропонує для роботи дванадцять слайдів. У розпорядженні викладача знаходяться наступні розділи:

-Як заробити гроші?
-Що таке гроші?
-Аудіювання.
-Запитання для дискусії.
-Як інвестувати гроші?

Особливістю даної роботи є грамотна постановка питань. Автор формулює їх таким чином, що з'являється можливість обговорити проблему з різних сторін. Таким чином реалізується практична і виховне завдання уроку. Зміст розробки дозволяє стимулювати мовну активність школярів і підводить до висновку про доцільність витрати грошей.

Оформлення презентації виконано на тематичних шаблонах. Текстова інформація легко зчитується. Ніщо не заважає сприйняттю.
Переглядів: 1775 | Завантажень: 243

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Збережен...
Презентація на тему - візантій...
Презентація на тему: Економічн...
Шпаргалка з економіки на тему ...
Презентація на тему - параметр...
Презентація на тему - Історія ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Money (Гроші) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.