Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - НАЗВИ МІСЯЦІВ І ДНІВ ТИЖНЯ

Презентація на тему - НАЗВИ МІСЯЦІВ І ДНІВ ТИЖНЯ скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для використання на уроках англійської в початковій школі. Розробка може бути адаптована до будь-якого УМК. Показ орієнтований на проведення узагальнюючого заняття по темі. Демонстрація слайдів містить англійські загадки, римування для запам'ятовування слів. У дану роботу включені численні вправи, спрямовані на формування навичок говоріння, читання та письма. Оформлення слайдів викличе інтерес у школярів і сприятиме міцному засвоєнню знань. Розробка прикрашена яскравими тематичними картинками, анімованими зображеннями, забавними таблицями. Ефекти анімації використовуються доцільно, вони допомагають провести контроль, сприяють організації самоперевірки.

Для проведення уроку створені одинадцять насичених інформацією слайдів. На екрані школярі побачать наступні навчальні матеріали:

- Мети заняття;

- Повторення лексики з теми;

- Назви місяців;

- Завдання на співвідношення дати і свята;

- Інформація про значущих датах в США та Великобританії;

- Римування;

- Дні тижня;

- Завдання на складання слів з букв;

- Заповнення пропусків підходящими приводами;

- Підведення підсумків і рецепція.
Пряме посилання
Переглядів: 2071 | Завантажень: 242

Схоже з Англійська мова презентації

КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - П...
Презентація на тему - Перехід ...
Презентація на тему - ПЛАНЕТА ...
Загальна характеристика права ...
Презентація «Аналогії та гомол...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - НАЗВИ МІСЯЦІВ І ДНІВ ТИЖНЯ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.