Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Особливості роботи зі словником

Презентація на тему - Особливості роботи зі словником скачати

Скачати повну версію

Презентація покликана допомогти школярам в організації роботи з російсько-англійським словником. Показ можна демонструвати в класі перед початком роботи над перекладом. Корисно буде ознайомлення зі слайдами на додаткових заняттях з предмета, в гурткової роботи. Щоб уникнути труднощів при підготовці усного монологічного висловлювання, домашнього завдання, написанні твору школярам рекомендується завантажити розробку на домашній комп'ютер і звертатися за необхідності до даних матеріалів. Початківцям вивчати іноземну мову також рекомендується ознайомитися зі змістом показу, це дозволить уникнути дурних помилок і незручних ситуацій через неправильно підібраного еквівалента в англійській.

Презентація складається з дев'ятнадцяти слайдів. До уваги глядачів запропоновані наступні розділи:

-Лексична полісемія;
-Омоніми;
-Приклади невірного перекладу;
-Послідовність перекладу;
-Приклади;
-Завдання для перекладу.

Матеріал доступно викладено, присутні приклади до кожного пункту. Наведено алгоритм виконання перекладу пропозиції з докладним описом всіх кроків. Сприймається презентація добре, тексти читаються легко.
Пряме посилання
Переглядів: 377 | Завантажень: 97

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Теорема ...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Презентація на тему - COLOURS ...
Презентація на тему - ЦИФРОВЕ ...
Презентація на тему - FUN ACTI...
Презентація на тему - Візантія

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Особливості роботи зі словником ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.