Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - PETS AND OTHER ANIMALS (Домашні вихованці та інші тварини)

Презентація на тему - PETS AND OTHER ANIMALS (Домашні вихованці та інші тварини) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до уроку англійської мови. Можна використовувати дану роботу при вивченні порівняльної ступеня прикметників за будь-якого іншого підручника. Розробка знайомить з новим граматичним матеріалом, вчить порівнювати, розвиває уважність. Цікавий підхід у вирішенні методичних завдань приверне увагу багатьох викладачів іноземної.

Презентація містить двадцять вісім слайдів. Черговість показу наступна:

-Фонетична розминка;
-Мовна зарядка;
-Введення в тему заняття;
-Презентацію нового матеріалу;
-Підведення підсумків;
-Физкультминутка;
-Аудіювання;
-Вправи на закріплення.

Знайомство з правилами утворення форм порівняння відбувається поетапно. Спочатку діти аналізують зміна слів на екрані, потім узагальнюють інформацію і складають ціле правило. Даний прийом дозволяє учневі розібратися самому, а не слідувати вказівкам вчителя. Отримані знання набувають особистісну значимість, що сприятливо позначається на засвоєнні теми.

Оформлення презентації відповідає всім особливостям дитячого сприйняття. Веселі картинки і яскраві літери притягують погляд і легко запам'ятовуються.
Пряме посилання
Переглядів: 1362 | Завантажень: 306

Схоже з Англійська мова презентації

Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Дицеметр
Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему: ін'єк...
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Modern i...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - PETS AND OTHER ANIMALS (Домашні вихованці та інші тварини) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.