Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - ПОДОРОЖ НА ПОЇЗДІ (TRAINS ARE THE BEST)

Презентація на тему - ПОДОРОЖ НА ПОЇЗДІ (TRAINS ARE THE BEST) скачати

Скачати повну версію

Презентація створена до проведення навчального заняття в сьомому класі. У розробку включено матеріал до кожного з етапів уроку. Методичні рекомендації до уроку додаються.

Демонстрація слайдів познайомить школярів з тематичною лексикою. Основний зміст показу сконцентровано на навчанні школярів написання твору за темою. На екрані можна побачити план, необхідні мовні кліше, поради. Для закріплення вивченого учні можуть додатково переглядати презентацію на власному комп'ютері.

Оформлення показу допомагає сприйняттю навчального матеріалу. Тематичні ілюстрації дозволяють швидко і легко запам'ятати нові слова. Виділення ключових слів контрастним кольором привертає увагу школярів і забезпечує засвоєння правил написання твору. Урок підготовлений на тринадцяти слайдах. Матеріал організований згідно наступному плану:

- Введення в тему заняття;

- Знайомство з новими словами;

- Завдання до прочитання тексту;

- Поради з написання есе;

- План твори;

- Добір лексики;

- Вправа на закріплення;

- Домашнє завдання.
Пряме посилання
Переглядів: 1601 | Завантажень: 215

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Культура...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - СПОЛУЧЕН...
Презентація на тему - Типізова...
Готові домашні завдання на тел...
Презентація на тему - Астроном...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ПОДОРОЖ НА ПОЇЗДІ (TRAINS ARE THE BEST) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.