Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - SAVING FORESTS (ПОРЯТУНОК ЛІСІВ)

Презентація на тему - SAVING FORESTS (ПОРЯТУНОК ЛІСІВ) скачати

Скачати повну версію

Презентація виконана англійською мовою і присвячена розгляду проблем екології. Показ слайдів буде доречний на уроках іноземної мови при вивченні теми «Захист навколишнього середовища». Використовувати розробку можна в цілях повторення лексичного матеріалу, навчання монологу по темі. Дана робота сприятиме розвитку вміння планування мовного висловлювання. Виховний аспект розкривається в інформуванні аудиторії про наслідки недотримання заходів протипожежної безпеки в лісі. Перегляд презентації дозволить сформувати в учнів відповідальне ставлення до природи.

Розробка представлена ​​на одинадцяти слайдах. На екран виводиться пропозицію про захист лісу. Мається на увазі, що школярі закінчать фразу кількома власними висловлюваннями. Кожен інформаційний блок супроводжують барвисті ілюстрації. Зображення демонструють красу лісу, його багатий тваринний світ. Окрему увагу приділяється впливу діяльності людини на екосистему лісів. Акцент зроблений на одній з найгостріших проблемі - пожежах.

Наступні розділи представлені для вивчення:

- Краса лісів;
- Тварини;
- Цінні породи дерев;
- Захист від ерозії;
- Будь обережний з вогнем.
Пряме посилання
Переглядів: 641 | Завантажень: 169

Схоже з Англійська мова презентації

Вплив шоколаду на організм люд...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Будова с...
Геометрія Г. П. Бевз, В. Г. Бе...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Честь і ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - SAVING FORESTS (ПОРЯТУНОК ЛІСІВ) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.