Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - SCHOOL (ШКОЛА)

Презентація на тему - SCHOOL (ШКОЛА) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для проведення уроку англійської мови. Зміст мовного матеріалу орієнтовано на учнів 5-6 класів . Педагог може адаптувати роботу до необхідного рівня школярів . Розробка допоможе розширити словниковий запас, сприятиме вдосконаленню зорового сприйняття , дозволить розвинути здатність учнів до планування висловлювання.

Зміст показу направлено на повторення тематичної лексики , граматичних конструкцій. Особливу увагу приділено складанню діалогів по темі. Ключові фрази і структура висловлювання дозволять школярам без праці підготувати відповідь. Оформлення сприяє сприйняттю , яскраві тематичні ілюстрації дозволяють уникнути перекладу на російську мову під час уроку . Ефекти анімації допомагають в організації навчального матеріалу на екрані і привертають увагу учнів до змісту показу .

Для роботи на уроці підготовлені сім функціональних слайдів . У презентацію включені наступні розділи :

- Що означає школа ;

- Предмети для вивчення;

- Що є в школі ;

- Позашкільні заняття;

- Алгоритм побудови діалогу ;

- Завдання на знаходження відповідності ;

- Якими мають бути вчителі та учні .
Пряме посилання
Переглядів: 1007 | Завантажень: 174

Схоже з Англійська мова презентації

Українська мова О. В. Заболотн...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - Наслідки...
Готові лабораторні роботи з фі...
Хімія П. П. Попель, Крикля Л. ...
Географія відповіді на запитан...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - SCHOOL (ШКОЛА) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.