Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ (США)

Презентація на тему - СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ (США) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для демонстрації на уроках англійської мови. Зміст показу відповідає рівню підготовки учнів шостого класу. Розробка містить матеріал до деяких етапах навчального заняття . Необхідні поради з проведення заняття можна знайти у методичних рекомендаціях до уроку , що додаються до показу в спеціальному файлі. Використання даної роботи дозволить закріпити знання лексичного і граматичного матеріалу по темі. Для підготовки монологічного висловлювання або повторення слів школярі можуть переглядати презентацію самостійно вдома .

Навчальний матеріал містить ряд питань , які спрямовані на систематизацію раніше вивченого країнознавчого матеріалу. Численні ілюстрації викликають інтерес у глядачів і сприяють розвитку сприйняття. Текстова частина розробки набрана великим шрифтом , контрастні кольори акцентують школярів на ключових словах.

Презентація представлена ​​на тринадцяти інформативних слайдах. План показу наступний:

- Тест з державної символіки США ;
- Назви штатів ;
- Географічне положення ;
- Річки ;
- Гори ;
- Великий Каньйон ;
- Населення ;
- Традиції ;
- Походження свят у США ;
- Питання для закріплення .
Пряме посилання
Переглядів: 2353 | Завантажень: 405

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему - АЛЬТЕРНА...
Презентація на тему - ПРЕДСТАВ...
Презентація на тему - Біологія...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ (США) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.