Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE)

Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE) скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для використання на уроках англійської мови. Показ може бути корисний і при самостійному вивченні, повторенні теми. Дана робота не прив'язана тематично ні до одного розділу підручника. Тому вчитель може використовувати матеріал до будь-якого УМК і для різних етапів навчання. Демонстрація слайдів буде корисна при введенні нової теми, закріпленні та повторенні вивченого. Розробка знайомить із категорією продовженого часу, наводить приклади використання.

Одним з достоїнств презентації є наявність таблиці, де наведено формули оповідних, негативних і питальних пропозицій. У практичній частині розробки запропоновано ряд пропозицій, де необхідно розкрити дужки і поставити дієслово в потрібну форму. Лексична складова дозволяє використовувати презентацію на уроках у четвертому чи п'ятому класі. Сприйняття інформації не викличе утруднень. Оформлення слайдів сприяє засвоєнню граматичного матеріалу. Яскравий колір шаблонів, кольорові ілюстрації і великий шрифт привернуть увагу аудиторії. У презентації присутні наступні розділи:

- Назва теми;
- Відмітні особливості часу;
- Приклад використання;
- Таблиця;
- Завдання на закріплення.
Пряме посилання
Переглядів: 389 | Завантажень: 118

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Різноман...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація "Види і форми...
Твір на тему: Пам'ятки США
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Алгебра і початки аналізу М. І...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.