Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE) скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE)

Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE) скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для використання на уроках англійської мови. Показ може бути корисний і при самостійному вивченні, повторенні теми. Дана робота не прив'язана тематично ні до одного розділу підручника. Тому вчитель може використовувати матеріал до будь-якого УМК і для різних етапів навчання. Демонстрація слайдів буде корисна при введенні нової теми, закріпленні та повторенні вивченого. Розробка знайомить із категорією продовженого часу, наводить приклади використання.

Одним з достоїнств презентації є наявність таблиці, де наведено формули оповідних, негативних і питальних пропозицій. У практичній частині розробки запропоновано ряд пропозицій, де необхідно розкрити дужки і поставити дієслово в потрібну форму. Лексична складова дозволяє використовувати презентацію на уроках у четвертому чи п'ятому класі. Сприйняття інформації не викличе утруднень. Оформлення слайдів сприяє засвоєнню граматичного матеріалу. Яскравий колір шаблонів, кольорові ілюстрації і великий шрифт привернуть увагу аудиторії. У презентації присутні наступні розділи:

- Назва теми;
- Відмітні особливості часу;
- Приклад використання;
- Таблиця;
- Завдання на закріплення.
Переглядів: 345 | Завантажень: 102

Схоже з Англійська мова презентації

ГДЗ Українська мова 9 клас, О....
Презентація на тему - Споживчи...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему - THE 1896...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.