Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Свято англійської поезії

Презентація на тему - Свято англійської поезії скачати

Скачати повну версію

Презентація складається з ілюстрацій до проведення позакласного заходу з англійської мови. Мовний матеріал розрахований на аудиторію учнів 6-8 класів. Робота знайомить з англійськими віршами для дітей та їх перекладом на російську мову видатним російським поетом С. Я. Маршака. Показ допомагає формуванню вміння порівнювати оригінал і переклад нескладного віршованого твору.

Зміст розробки розвиває здатність до мовної здогадки. Виховний аспект заходу полягає в прищепленні підліткам інтересу і любові до поезії. Проведення свята сподобається будь-якому школяреві. Сприйняття інформації не утруднене, адже передбачається використання англійської та російської мови. Необхідні рекомендації до організації заходу вчитель може знайти в додатку до файлу.

Презентація складається з тринадцяти слайдів. Тут присутні ілюстрації до наступних віршам:

-З чого зроблені хлопчики?
-Шалтай - Балам.
-Робін - Бобін.
-Гвоздь і підкова.
-В гостях у королеви.
-Рукавички.
-Питання і відповідь.
-Маленька дівчинка.
-Свічка.
Пряме посилання
Переглядів: 551 | Завантажень: 114

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - чадний г...
Презентація на тему - Астроном...
Правознавство. 10 клас. Профіл...
Презентація на тему Підліткови...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Свято англійської поезії ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.