Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - TORNADOES (ТОРНАДО)

Презентація на тему - TORNADOES (ТОРНАДО) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​для проведення етапу читання на уроці англійської мови. Показ можна застосовувати при вивченні тем «Навколишнє середовище», «Стихійні лиха», «США». Найкраще зміст відповідає підручника «Enjoy English» для восьмого класу, але можна застосовувати для занять з інших УМК. Розробка знайомить з природним явищем, сприяє розвитку навичок аналізувати інформацію, виховує почуття співпереживання.

Презентація представлена ​​на семи слайдах. Розробка містить необхідні етапи для навчання читання. Перед прочитанням відбувається зняття мовних труднощів. На екран виводяться зображення торнадо, і дається визначення. Далі увазі глядача постає невеликий текст. Завдяки великим шрифтом і невеликому обсягу інформація зчитується легко, але можна дублювати її роздатковим матеріалом. Після прочитання необхідно виконати ряд вправ:

-дай відповідь на запитання;
-знайди вірні затвердження;
-вибери чотири характеристики торнадо.

Презентація забезпечена рядом ілюстрацій по темі, що сприяє сприйняттю роботи.
Переглядів: 2120 | Завантажень: 691

Схоже з Англійська мова презентації

Урок німецької мови. Пори року
Презентація на тему - Будова с...
Презентація на тему - Векторна...
Презентація на тему - Обчислен...
Презентація на тему - ЗАСТОСУВ...
Презентація на тему - Emerald ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - TORNADOES (ТОРНАДО) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.