Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE

Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для проведення уроку в одинадцятому класі за підручником " Snowball English " . Робота допомагає відпрацювати вимовні навички , дозволяє активізувати вміння діалогічного та монологічного мовлення . Матеріал сприяє формуванню здатності виявляти ініціативу в бесіді англійською мовою , виховує самостійність у вирішенні комунікативних завдань. Методичні рекомендації прикладені .

Презентація розташовується на дев'яти слайдах. Зміст показу відповідає плану :

- фонетична зарядка ;
- мовна розминка ;
- діалог « У туристичному агентстві » ;
- пред'явлення нової лексики ;
- відпрацювання слів;
-заповнення митної декларації.

Організація уроку відповідає методичним вимогам. В якості матеріалу з країнознавства пропонуються англійські прислів'я . Учням необхідно перефразувати пропозиції . У цілому зміст презентації націлене на щільну роботу над формуванням мовних навичок . Ефекти анімації не відволікають від заняття . На слайдах немає захаращення ілюстраціями. Тексти читаються легко завдяки обраному шрифту і фону. Урок пройде плідно , цікаво.
Пряме посилання
Переглядів: 518 | Завантажень: 160

Схоже з Англійська мова презентації

Англійська мова В. М. Плахотни...
Геометрія Г. В. Апостолова 11 ...
Презентація на тему - Мозок
Презентація на тему - Суспільн...
Презентація на тему - Emerald ...
Презентація на тему: Що таке е...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.