Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE

Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для проведення уроку в одинадцятому класі за підручником " Snowball English " . Робота допомагає відпрацювати вимовні навички , дозволяє активізувати вміння діалогічного та монологічного мовлення . Матеріал сприяє формуванню здатності виявляти ініціативу в бесіді англійською мовою , виховує самостійність у вирішенні комунікативних завдань. Методичні рекомендації прикладені .

Презентація розташовується на дев'яти слайдах. Зміст показу відповідає плану :

- фонетична зарядка ;
- мовна розминка ;
- діалог « У туристичному агентстві » ;
- пред'явлення нової лексики ;
- відпрацювання слів;
-заповнення митної декларації.

Організація уроку відповідає методичним вимогам. В якості матеріалу з країнознавства пропонуються англійські прислів'я . Учням необхідно перефразувати пропозиції . У цілому зміст презентації націлене на щільну роботу над формуванням мовних навичок . Ефекти анімації не відволікають від заняття . На слайдах немає захаращення ілюстраціями. Тексти читаються легко завдяки обраному шрифту і фону. Урок пройде плідно , цікаво.
Переглядів: 441 | Завантажень: 143

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему: Фінанси т...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему: Павло Тич...
Презентація на тему - ЄЛИЗАВЕТ...
Відповіді до Алгебра 9 клас Зб...
Презентація на тему - Астороно...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - TRAVELLING BY PLANE ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.