Презентація на тему "Великдень (Easter)" (англійською) скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему "Великдень (Easter)" (англійською)

Презентація на тему "Великдень (Easter)" (англійською) скачати

Скачати повну версію

У цій мультимедійної презентації, підготовленої до уроку англійської мови, ви знайдете цікаву інформацію про світле свято Великодня. У презентації розказано про традиції та звичаї святкування Великодня, її символах і традиційних кулінарних блюдах. Доповненням до цього є барвисті ілюстрації. На останніх слайдах підготовлені питання для учнів. Таким чином, презентація на тему "Великдень" - основа для якісного проведення уроку, яка допоможе кожному школяреві активізувати раніше вивчені теми, згадати звичаї свята і більш детально ознайомитися з символами Великодня. 

Слайди цієї розробки є нечисленними, але досить змістовними. Завдяки матеріалам даного проекту школярі зможуть ознайомиться англійською мовою з особливостями святкування свята, історією його виникнення, особливостями кухні. Більш того, на одному з останніх слайдів ви зможете знайти питання для узагальнення пройденого матеріалу по темі. Кращою презентації Великодня і її особливостей ви не знайдете. Не пропустіть можливість більш детально ознайомиться з даним матеріалом.
Переглядів: 748 | Завантажень: 114

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Music an...
Географія О. Я. Скуратович, Р....
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - Наслідки...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему "Великдень (Easter)" (англійською) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.