Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Великодні традиції в англомовних країнах

Презентація на тему - Великодні традиції в англомовних країнах скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до проведення тематичного позакласного заходу з англійської мови. Учитель може використовувати матеріал для організації свята напередодні католицької або православної Пасхи. Проведення конкурсної програми може прикрасити предметну тиждень в школі. Матеріали розробки знайомлять з релігійною складовою свята, пояснюють появу певних традицій наших днів подіями пристрасної тижні перед розп'яттям. Розповідь про останні дні земного життя Христа виховує глибоке усвідомлення звичаю фарбувати яйця, відвідувати церкву в цей день.

Розробка містить шістнадцять слайдів. Показ організовано відповідно наступному плану:

-Пасхальний словник.
-Заповідь Христа.
-Пальмова неділя.
-Таємна вечеря.
-Страсна п'ятниця.
-Великодню неділю.

Зміст показу розраховане на мовний рівень учнів 7 - 8 класів. Доцільно проводити конкурси серед трьох або чотирьох команд. Необхідні завдання з рекомендаціями щодо проведення додаються до файлу розробки. Яскраві слайди, цікаві конкурси, змістовна інформація залишать приємні враження у дітей і дорослих.
Пряме посилання
Переглядів: 1116 | Завантажень: 202

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему: захист гі...
Презентація з психології на те...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Цифровий...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - COLOURS ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Великодні традиції в англомовних країнах ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.