Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Вживання певного артикля The

Презентація на тему - Вживання певного артикля The скачати

Скачати повну версію

Презентація познайомить школярів з правилами вживання артикля the. Мета уроку англійської - пояснити значення самої частини мови, розповісти, коли потрібно писати саме the.

Англійська мова володіє двома типами артиклів. Невизначений позначає абстрактний предмет, визначений - конкретний. Іншими словами the - це те ж that, тобто, «цей». Перераховані всі частини мови, з якими потрібно його вживати, випадки, винятки. Наведені приклади. Досліджуваний об'єкт виділений червоним кольором. Так учні зрозуміють, коли саме його потрібно ставити.

Написання деяких географічних об'єктів, таких як назви річок, морів, океанів, каналів, гірських ланцюгів, сторін світу, планет, світил, астрономічних об'єктів, назв деяких країн, готелів, визначних пам'яток у різних містах, театрів необхідно писати артикль the. Крім того, він потрібний при складанні слів з ​​прикметниками ейфорію, порядковими числівниками, назвами сімей. Наведені приклади.

Урок для зручності розділений підпунктами:
-Що таке певний артикль?
-Коли його вживати?
-Винятки.
Пряме посилання
Переглядів: 545 | Завантажень: 141

Схоже з Англійська мова презентації

Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - Клас зем...
Презентація на тему: Розмножен...
Презентація на тему - Астороно...
Презентації з німецької мови н...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Вживання певного артикля The ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.