Презентація на тему - WHO IS WHO скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - WHO IS WHO

Презентація на тему - WHO IS WHO скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою лексичний тренажер з англійської мови для другого класу. Робота містить широкий вибір слів по темі «Тварини» і підходить для використання з будь-якого УМК . Показ полегшить завдання вчителя , з його допомогою можна організувати індивідуальну і фронтальну роботу. Якщо батьки скачають розробку своїй дитині на комп'ютер , то він у короткі терміни опанує необхідними знаннями .

Презентація містить п'ятнадцять слайдів . Для відпрацювання доступні наступні лексичні одиниці: кролик , ведмідь , курча , порося , качка , слон , собака , лисиця , крокодил , кішка , лев , тигр , вовк . Автор підібрав цікаві ілюстрації , робота викличе інтерес у молодших школярів . Навігація здійснюється за допомогою кнопок керування. На слайді представлені зображення двох тварин . Після клацання з'являється слово англійською мовою. Необхідно співвіднести значення з картинкою, клацаючи мишею по ілюстрації. При вірному відповіді звірок перебереться до свого буквеного позначення . У випадку помилки картинка застрибає вгору. Кожну зміну слайда супроводжує дзвін дзвіночків.

Оформлення презентації виконано з урахуванням вікових особливостей сприйняття другокласників . Розробка приверне увагу дітей і зробить урок плідним.
Переглядів: 179 | Завантажень: 58

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - Music an...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...
Презентація на тему - ПОХОДЖЕН...
Презентація на тему - Астороно...
Презентації з німецької мови н...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - WHO IS WHO ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.