Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА скачати

Скачати повну версію

Презентацію можна використовувати в якості мультимедійного супроводу до уроку англійської мови у 8 класі при вивченні граматичних форм минулого часу англійських дієслів, працюючи в рамках будь-якої шкільної програми.

АДРЕСНА СПРЯМОВАНІСТЬ

- Вчителям, які за допомогою ресурсу зможуть тренувати з учнями формоутворення і вживання досліджуваних дієслів з певної тематики, розвивати монологічну мова;

- Учням, яким буде цікаво перевірити власні знання англійської мови в граматиці і лексиці, позначити екологічні проблеми по-англійськи.

Кожен з 9 слайдів містить лише заголовок, до якого потрібно скласти відповідний тематичний текст. Ілюстрацій немає. У структурі розробки можна виділити наступні тематичні блоки.

1. Завдання уроку:
- Навчальна;
- Розвиваюча;
- Виховна.

2. Зникаючі тварини.

3. Забруднення навколишнього середовища.

4. Парниковий ефект.

Така презентація допоможе не тільки відпрацювати граматичний і лексичний матеріал уроку, а й сприятиме вихованню екологічної культури у кожному учня.
Пряме посилання
Переглядів: 5662 | Завантажень: 1087

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Emerald ...
Презентація на тему - TRAVELLI...
Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему - Наслідки...
Алгебра П. Щербань, розв'я...
Презентація на тему - ПОШИРЕНН...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.