Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА скачати

Скачати повну версію

Презентацію можна використовувати в якості мультимедійного супроводу до уроку англійської мови у 8 класі при вивченні граматичних форм минулого часу англійських дієслів, працюючи в рамках будь-якої шкільної програми.

АДРЕСНА СПРЯМОВАНІСТЬ

- Вчителям, які за допомогою ресурсу зможуть тренувати з учнями формоутворення і вживання досліджуваних дієслів з певної тематики, розвивати монологічну мова;

- Учням, яким буде цікаво перевірити власні знання англійської мови в граматиці і лексиці, позначити екологічні проблеми по-англійськи.

Кожен з 9 слайдів містить лише заголовок, до якого потрібно скласти відповідний тематичний текст. Ілюстрацій немає. У структурі розробки можна виділити наступні тематичні блоки.

1. Завдання уроку:
- Навчальна;
- Розвиваюча;
- Виховна.

2. Зникаючі тварини.

3. Забруднення навколишнього середовища.

4. Парниковий ефект.

Така презентація допоможе не тільки відпрацювати граматичний і лексичний матеріал уроку, а й сприятиме вихованню екологічної культури у кожному учня.
Переглядів: 5167 | Завантажень: 986

Схоже з Англійська мова презентації

ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Презентація на тему - чадний г...
Презентація на тему - СТАТИСТИ...
Факультативи з української мов...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему - Векторна...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.