Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація на тему - Знайомство з Сполученими Штатами Америки

Презентація на тему - Знайомство з Сполученими Штатами Америки скачати

Скачати повну версію

Презентація створена учнем сьомого класу. Розробка може бути використана на тематичних навчальних заняттях з англійської мови. Показ буде доречний при знайомстві з новою темою і на узагальнюючих уроках. Якщо школярі самостійно вивчать матеріал на домашньому комп'ютері, вони зможуть підготувати усне повідомлення про країну досліджуваної мови. Демонстрація слайдів містить інформацію про географічне положення держави, політичному устрої, головні пам'ятки країни. Особливу увагу приділено розповіді про національні свята США. Перегляд даної презентації сформує у школярів повне уявлення про країну.

До уваги глядачів запропоновані двадцять два яскравих слайда. Оформлення показу привертає увагу присутністю численних фотографій міст і природних заповідників країни. Учні познайомляться з наступними розділами презентації:

- Загальна характеристика держави;
- Символи США;
- Річки і гори;
- Заповідники;
- Адміністративний поділ;
- Великі міста;
- Свята.
Переглядів: 275 | Завантажень: 106

Схоже з Англійська мова презентації

Англійська мова Л. В. Калініна...
Презентація на тему - Тиск
Презентація на тему - Рослиної...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - Пам'...
Презентація на тему - Земля. М...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Знайомство з Сполученими Штатами Америки ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.