Презентація "The United Kingdom of Great Britain (Сполучене королівство Великобританії)" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація "The United Kingdom of Great Britain (Сполучене королівство Великобританії)"

Презентація "The United Kingdom of Great Britain (Сполучене королівство Великобританії)" скачати

Скачати повну версію

Матеріал даної презентації універсальний, його можна використовувати як для проведення інтерактивного знайомства з особливостями і пам'ятками Великобританії на уроці англійської мови, так і на уроках географії.

Учитель демонструє прапори і території Англії, Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії. Автор знайомить учнів з королевою Великобританії Єлизаветою другий, демонструє її фотографії. Далі на слайдах презентації представлені зображення пам'яток.
Переглядів: 82 | Завантажень: 14

Схоже з Англійська мова презентації

Твір на тему "Риси характ...
Алгебра А.Г.Мерзляк, Д,А.Номір...
Презентація на тему - PETS AND...
Презентація на тему - Органічн...
Презентація на тему: субкульту...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "The United Kingdom of Great Britain (Сполучене королівство Великобританії)" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.