Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація "The Weather"

Презентація "The Weather" скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена погоді і всім, що з нею пов'язана. Вона повністю написана англійською мовою. Так як англійці вважають ознакою хорошого тону починати розмову з бесіди про погоду, то школярам необхідно знати слова, вирази, запитання та пропозиції, які допоможуть їм скласти зв'язний діалог на тему погоди. Мета презентації - запам'ятати слова, які пов'язані з погодою, навчитися правильно вживати їх у пропозиції, відпрацювати навик складання питань англійською мовою і пробувати себе в розмовній мові.

На початку презентації перераховано безліч слів, які можуть позначати стан погоди. Саме з того, яка зараз погода у загальному і прийнято починати світську бесіду. Наведено позначення символів, які використовуються в прогнозах погоди. Демонструється ряд дієслів, пов'язаних з погодними умовами. Учні будуть складати пропозиції, комбінуючи слова в стовпчиках, описувати погоду по картинці і вставляти потрібні слова в пропозиції, щоб охарактеризувати сьогоднішню погоду.

Пряме посилання
Переглядів: 275 | Завантажень: 124

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - Вітаміни...
Презентація на тему: Менеджмен...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему - Тиск

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "The Weather" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.